Arrmagedon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrmagedon

Dobro dosli uziwajte, registrujte se i narawno poZzZ
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dobro Dosli!!!

Ići dole 
+4
ToMy
^TaMaRa^
Spawn
Edo_Maajka
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Edo_Maajka
Admin
Edo_Maajka


Broj poruka : 15
Godina : 30
Lokacija : Loznica
Datum upisa : 31.01.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimePet Maj 30, 2008 1:58 pm

Ukratko svima zelim da pozelim dobrodoslicu i zelim da se dobro provedete ovde,steknete neke prijatelje i mozda nesto vise...Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://arrmagedon.serbianforum.info
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimePet Maj 30, 2008 2:12 pm

eo vako prvo se predstavim svima, ja sam Stefan iz BG-a i 90 sam godiste. Najvise slusam rap a moze i rock, cudno ali je tako...to bi bilo to za vise informacija kontaktirajte me na kanalu #arrmagedon na pricaonici internet krstarice. Moj nick tamo je Ronaldo_Manchester
Nazad na vrh Ići dole
^TaMaRa^

^TaMaRa^


Broj poruka : 14
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 12:28 pm

fala na dobrodoslici Very Happy O da,zovem se Tamara,iz Indjije sam,i 94. sam godiste...volim da se druzim,da se salim i slicno.
Obooozavam da chatujem sa drugarima iz #arrmagedon ..slusam stranu muziku,mrzim narodnjake/folk i te gluposti.
Pozdrav za moje "arrmagedonce" od Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 4:41 pm

E da ja sam Tomo iz kv-a to je kraljevo 95 god. treniram kosarku mozete me naci na kanalu #arrmagedon i #snickers - tu sam founder king NISTA VISE
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 4:48 am

Ja sam Lord,ko treba da me zna on me zna,odredjeni odavde me znaju,a najbolje ovaj nas administrator Ivan posto smo radili na Stari arrmagedon ali se baza podataka,nazalost,izbrisala



Lord
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 7:03 am

No Ronaldo_Manchester e znam da si ti stavio akick meni na #snickers ali nema veze jedva cekam da CaSaNoWa_92 dodje i da ne zaboravim HVALA za AKICK . !! Ja ti namestam op u #sreca-sreca-radost a ti meni owako vracas ok ok nema veze pale
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 7:40 am

kao prvo ja sam ti stavio akick na #snickers jer si budala i da bi malo oladio tu tikvu, a kao drugo boli me uvo za svaki op na svetu i kao trece i poslednje 4um nije napravljen da bismo se ti i ja cascavali raznim uvredama. a za ono sinoc ti se necu izviniti jer sam ono rekao da bi te ucutao.ako bas neces na krsti to da mi kazes imas private message ne 4umu pa mi reci sta oces...
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 8:47 am

scratch Ej Ej ja sam lagao da sam ti brat !!! da bi ti dali ali nema veze ni ja se tebi necu izviniti prvi jedino ako ti to prvi uradis ja cu posle tebe reci SORRY ali zasad NE !! a da forum nije napravljen da bi se swadjali to znam nego da bi se druzili !! Izvini Edo. a moja tikva ne treba da se hladi ! ona se ni ne greje samo da znas to je SWE !!!! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 8:53 am

slusaj, tvoje slihtanje ne pomaze ni tebi ni bilo kome drugom! nisam te ja terao da lazes da sam ti brat! i kao trece pali bre od mene! nisi znao sta je 4um do juce
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 8:55 am

Pa nisam pa sta ti u mojim godinama nisi znao za internet !! a meni nesto pricas a ?
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 9:14 am

pre 6 godina malo ko je znao za internet!a takodje malo o je imao komp...
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 9:44 am

pa da nisam znap pa sta cu jbg. nisam znao do juce kako se daje op pa sta nisam znao do juce kako se skida scripta nisam znao do juce kako se reguje nick jbg. nije me zanimalo razumes ?!
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 9:48 am

ne rAZUMEM
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 9:51 am

nisam lepo napisao pa sta nisam znao do juce kako se daje op nisam znao kako se reguje nick
nisam znao kako se skida scripta nisam znao da pitam u pomoc jer nisam znao gde se pise i
swe to do JUCE nisam znao RAZLOG : nije me zanimalo
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 9:52 am

NISAM ZNAO STA JE FORUM NIJE ME NI ZANIMAO SADA SAM ODRASTAO PA ME ZANIMA
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 9:59 am

Ako sad nemam opcije administrator,mogu samo da vam kazem da cu ih imati,stoga dzaba se slihtate Ivanu,kod mene nema prolaza,zato se umirite
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 11:06 am

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 11:08 am

Rekoh vec, dzaba se slihtas,meni ste svi isti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 11:19 am

Ja se ne slihtam ti mene moras da slusas !! salim se e neznam za sta da ti se slihtam owde ?! pig
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 1:30 pm

Nemogu da verujem vec 5 dana niko nema da pise nesto cak ni poruka moja nije procitana owa gore No
Nazad na vrh Ići dole
Death

Death


Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 6:39 am

Ja sam Mirjana. Zivim u RS. 95 sam god. Slusam metal,itd...
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 6:40 am

hehe kako ti se swidja moja slika a ? TIGAR Smile
Nazad na vrh Ići dole
Death

Death


Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimePet Jun 06, 2008 2:42 pm

Dobra slika. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:39 am

e nije me bilo dugo prso mi net nesto bio Smile
Nazad na vrh Ići dole
CaSaNoWa_92

CaSaNoWa_92


Broj poruka : 22
Datum upisa : 14.06.2008

Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 8:54 am

Eo...dosao je red i na mene lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dobro Dosli!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro Dosli!!!   Dobro Dosli!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobro Dosli!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Arrmagedon :: Forum :: Pravila-
Skoči na: