Arrmagedon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrmagedon

Dobro dosli uziwajte, registrujte se i narawno poZzZ
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 RAP MUZIKA

Ići dole 
+2
Spawn
Edo_Maajka
6 posters
AutorPoruka
Edo_Maajka
Admin
Edo_Maajka


Broj poruka : 15
Godina : 30
Lokacija : Loznica
Datum upisa : 31.01.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 1:50 am

Rap je jedna od naj naj vrsta muzike.Mada ja vise volim nas rep nego strani...
Nazad na vrh Ići dole
https://arrmagedon.serbianforum.info
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 9:47 am

eo vako, imao bih ovde svasta da napisem ali cu skratiti...rap je jedan muzicki pravasc koji je nastao u americi, u crnackim krajevima ljudi su recitovali svoje probleme i josh mnoge druge stvari...mnogi ljudi misle da je rap samo droga oruzje i nowac.slazem se da u svatu rapa ima i droge i oruzja i nowca ali se mora praviti razlika izmedju pravih gangsta rapera i obicnih tako zvanih "belih" rapera. beli raperi nisu samo belci, dobili su ime po tome sto se prave da im je zivot crn,usran,tezak a ustvari nije!takodje mnogi ljudi misle da su raperi ne inteligentni, sto nije tacno. pogledajte eminem-a,50-cent-a,DR. Dre-a itd. oni su ni iz cega postigli cve sto se moze pozeleti,lovu,najbolje ribe,najbolja kolla,velike kuce i sta svve joos...e sada malo zasto ja volim rap? iz dva razloga, a oni su:1.zato sto ti ljudi govore istinu u svojim pesmama(textovima), a 2. zbog totalno cool stava o zivotu...nadam se da nisam mnogo oduzio... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 4:17 pm

Ja volim Eda,Marchela,Ajsa,Juicea, itd ali owe strane ne mozda Eminem !!! scratch
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 6:48 am

edo,marchelo,ajs,juice su ok ali njihove pesme ne govore ni o cemu (cast izuzetcima). zato ja volim beogradski sindikat, jer njohve pesme imaju smisla a ne ajs sto peva "dodji na bad-copy zurku,pecemo prase i curku!".to nije smisao rap-a.boegradski sindikat ne jebe nijednu vlast sto je takodje bitno, jer kada bi bili pod uticajem nekog LDP-a ili DS-a ili bilo koga drugog nebi toliko govorili istinu.zapamtite dobri rap-eri pricaju o istinskoj situaciji, zato je eminem extra tip.
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 10:10 am

Spawn ::
eo vako, imao bih ovde svasta da napisem ali cu skratiti...rap je jedan muzicki pravasc koji je nastao u americi, u crnackim krajevima ljudi su recitovali svoje probleme i josh mnoge druge stvari...mnogi ljudi misle da je rap samo droga oruzje i nowac.slazem se da u svatu rapa ima i droge i oruzja i nowca ali se mora praviti razlika izmedju pravih gangsta rapera i obicnih tako zvanih "belih" rapera. beli raperi nisu samo belci, dobili su ime po tome sto se prave da im je zivot crn,usran,tezak a ustvari nije!takodje mnogi ljudi misle da su raperi ne inteligentni, sto nije tacno. pogledajte eminem-a,50-cent-a,DR. Dre-a itd. oni su ni iz cega postigli cve sto se moze pozeleti,lovu,najbolje ribe,najbolja kolla,velike kuce i sta svve joos...e sada malo zasto ja volim rap? iz dva razloga, a oni su:1.zato sto ti ljudi govore istinu u svojim pesmama(textovima), a 2. zbog totalno cool stava o zivotu...nadam se da nisam mnogo oduzio... Laughing

Naveo si primere samo da imaju lovu i dobre ribe,a znanje ?Znas onu "ZNANJE-IMANJE"?
Ako su to tebi uzori decko ti si propao,ja koji sam mladji od tebe da ti kazem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 11:38 am

ne kazem da su mi to uzori, samo kazem ad su oni pametniji od bilo kog rockera,mentalca,turbofolkera ili bilo koga drugog,ipak ima obrazovanih rap-era kao sto su beogradski sindikat
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 11:47 am

A da zaboravio sam bg-sindikat i oni su dobri !! ali devojke ne vole rep u svakoj ima ruznih reci ja mislim da je zbog toga !
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 12:48 pm

ko kaze da edvojke ne vole rap?
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimePon Jun 02, 2008 8:50 am

Sve moje nisu volele,a sem toga i medju drugima ima cak i onih sa fakultetom(npr. Zdravko Colic ima cak dva,Neda Ukraden takodje)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 1:28 pm

Daj pricamo o rap-u !! a ne o coli i nedi ! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Death

Death


Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimePet Jun 06, 2008 2:50 pm

Posto vi pricate o metalu kako nije dobar,moram i ja malo o rapu! Smile Rap je dobar(nije nesto posebno,ali ok...). Hip-hop je vec glup i dosadan. Ali ukusi su razliciti i svako slusa sta mu se svidja i o tome ne treba raspravljati!
Nazad na vrh Ići dole
_1ooo_W_




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.06.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimePet Jun 13, 2008 2:32 pm

ICE NIGRUTIN JE NAJBOLjI afro!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 29
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitimePet Jun 13, 2008 2:35 pm

nije on je mento chupavi !!!!!!! afro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RAP MUZIKA Empty
PočaljiNaslov: Re: RAP MUZIKA   RAP MUZIKA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RAP MUZIKA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tehno Muzika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Arrmagedon :: Muzika :: Vrste muzike-
Skoči na: