Arrmagedon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrmagedon

Dobro dosli uziwajte, registrujte se i narawno poZzZ
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravila,pravila...da bi nas udavila...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Edo_Maajka
Admin
Edo_Maajka


Broj poruka : 15
Godina : 29
Lokacija : Loznica
Datum upisa : 31.01.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimePet Maj 30, 2008 1:53 pm

Želimo vam iskrenu dobrodošlicu na forum Arrmagedon

Pozivamo vas da aktivno ucestvujete u diskusijama i time doprinesete razvoju ovoga
Foruma i podizanju kvaliteta diskusija.
Ipak, trebalo bi poštovati nekoliko pravila, kako bi diskusija bila fer, korektna i ugodna za sve njene ucesnike.

PRAVILNIK ARRMAGEDON FORUMA
(29.05.2008)

0.1 Uvodna rec

Arrmagedon - Forum je osmišljen i napravljen 2008. godine sa idejom da svim zaljubljenicima Zabavnih tema, olakša razmenu informacija i iskustva i podigne kvalitet zabave i druženja.

Forum je neprofitna internet zajednica i vlasništvo je svih njegovih clanova.

Osnovna svrha Foruma je razmena informacija i iskustava medu ljubiteljima zabave(a u buducnosti i za upoznavanje ljudi slicnih afiniteta).

Moderator Foruma može postati svako ko je zainteresovan za pomoc i saradnju. Odluka o postavljanju clana za moderatora donosi se u okviru Forum tima. Rad i pomoc na Forumu je zasnovan iskljucivo na dobrovoljnoj osnovi. (moderator je dužan da bude aktivan član,te da svoj deo foruma uređuje i redovmo ažurira)
Lazno predstavljanje ili koriscenje visestrukih naloga na forumu od strane iste osobe, u cilju varanja i vredjanja drugih korisnika ili miniranje normalnog toka diskusije cak iako poruke same po sebi ne krse direktno ni jednu stavku ovog pravilnika! Svako nepostovanje ovih pravila povlaci za sobom momentalno skidanje sa pozicije moderatora!!!


0.2 Nekoliko napomena

Upoznajte se sa Forumom. Pre nego što postavite pitanje, prvo pogledajte da li vec postoji takva ili slicna tema u kojoj bi mogli da postavite pitanje. Koristite pretragu!
Takode, molimo clanove Foruma da ne pišu postove sa ukljucenim Caps Lock tasterom, da izbegavaju pisanje poruka koje sadrže samo smajlije i da ne pišu po dve uzastopne poruke vec da upotrebom opcije "edit" odnosno "izmeni" objedine sve svoje poruke u jednu poruku.
Lazno predstavljanje ili koriscenje visestrukih naloga na forumu nije dozvoljeno.
Hvala na razumevanju.
Nazad na vrh Ići dole
https://arrmagedon.serbianforum.info
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimePet Maj 30, 2008 2:42 pm

samo da te podsetim pravila su zato da se krse...hihihi Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 4:32 pm

Pa moze se reci da su tu da se krse ali ja necu !!! necu da krsim pravila da letim affraid
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 4:58 am

Pa to je onaj moj pravilnik sa starog foruma,ondosno sa Lendovisanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 5:25 am

uvek je slicno na svakom 4umu ako nije gotovo isto to o pravilima...
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimePon Jun 02, 2008 8:58 am

E ovako,mislim da ovo vise manje svi znaju,ali da kazem takoreci ZVANICNO.Samo i Samo adminstratori pisu crvenom bojom,svako koriscenje ove boje za pisanje teksta smatrace se za prekrsaj pravilnika foruma(ako nije ubaceno,ubacicemo,jer uprava sajta zadrzava sva prava na promenu i dopunu istog).



Sa postovanjem,

Lord
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 5:09 am

E a ko je to pisao crvenom bojom pa nagovestavas kakve veze ima da li je crvene bas me briga za crvenu ! a i ova je bolja Razz[/b]
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 5:10 am

E a ko je to pisao crvenom bojom pa nagovestavas kakve veze ima da li je crvene bas me briga za crvenu ! a i ova je bolja Razz[/b]
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 6:16 am

Citat :
E a ko je to pisao crvenom bojom pa nagovestavas kakve veze ima da li je crvene bas me briga za crvenu ! a i ova je bolja

Ja samo kazem,da posle ne bi bilo onoga "nisam znao,necu vise"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 6:42 am

pa to reci ! ja necu Smile e a moze plavom ili zelenom ako postoji ? Question
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 10:01 am

Rekao sam da crvenom ne sme niko ko nije iz admin tima,a sa drugim bojama radite sta hocete
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:36 am

e
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:37 am

a kad ima bre wwe mislim kojim danima i u koliko sati
Nazad na vrh Ići dole
Spawn
V.I.P.
Spawn


Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : vrazja mater!
Datum upisa : 04.02.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 5:28 am

avo vako ja nemam veze tonsa bojom pa cu ti zahvalim lorde na upozorenju,a ko drugo tomyti gledash wwe?
Nazad na vrh Ići dole
ToMy

ToMy


Broj poruka : 51
Godina : 28
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 7:41 am

NE ! Nego pitam kad ima neznam ni sta se desavalo moji drugovi pricaju da je sad sranje samo pricaju i svadjaju se
Nazad na vrh Ići dole
LEX




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.07.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeNed Jul 13, 2008 3:39 pm

Lord ::
E ovako,mislim da ovo vise manje svi znaju,ali da kazem takoreci ZVANICNO.Samo i Samo adminstratori pisu crvenom bojom,svako koriscenje ove boje za pisanje teksta smatrace se za prekrsaj pravilnika foruma(ako nije ubaceno,ubacicemo,jer uprava sajta zadrzava sva prava na promenu i dopunu istog).



Sa postovanjem,

Lord


E PA I JA MOGU DA PISEM CAPS LOCK-OK I CRVENOM BOJOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JEL IMAS NESTO PROTIV???
Nazad na vrh Ići dole
Lord
Admin
Lord


Broj poruka : 31
Godina : 31
Lokacija : Na Vlasti
Datum upisa : 31.05.2008

Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitimeSub Avg 02, 2008 10:23 am

Ti ces da budes ljubicasto-plav,samo pricekaj prvi septembar,nego www.arrmagedon.forumotion.com pa dodji
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lendovisanje.com
Sponsored content





Pravila,pravila...da bi nas udavila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila,pravila...da bi nas udavila...   Pravila,pravila...da bi nas udavila... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravila,pravila...da bi nas udavila...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MOJA PRAVILA!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Arrmagedon :: Forum :: Pravila-
Skoči na: